KORRES
Με βασικό μήνυμα το «KORRES Ελληνικό Γιαούρτι Superfood για το Δέρμα! Super δύναμη, Super λάμψη, Super ενυδάτωση» επένδυσαν στην υλοποίηση digital καμπάνιας η οποία αποτυπώνει τα οφέλη της σειράς. Μέσα από μία σύγχρονη ματιά, η ελληνική παράδοση – πηγή έμπνευσης για τη δημιουργία της συλλογής- εναλλάσσεται με χαρακτηριστικές εικόνες μέσα από τις οποίες προβάλλεται ένα super δυνατό, super λαμπερό και super ενυδατωμένο δέρμα. Το ελληνικό superfood πρωταγωνιστεί. Μέσα από μια σειρά ενεργειών σε digital επίπεδο -Video & Photo Banners, Matterkind Programmatic Display & Video, Discovery Ads, Google Display και YouTube bumper ads και sponsored posts & stories, Influencer campaign με 17 content creators και παρουσία για πρώτη φορά στο Tik Tok και e-commerce activations κατάφεραν 15.5Million Reach.